Ogłoszenia na XI niedzielę zwykłą 14.06.2026r.
13 czerwca, 2026- Codziennie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do Mszy św. w tym czasie okazja do spowiedzi św. modlimy się o pokój w naszej Ojczyźnie i świecie, od godz. 17.40 nabożeństwo czerwcowe. Serdecznie zapraszamy!
- Dzisiaj w naszej wspólnocie parafialnej przeżywamy Uroczystości odpustowe ku czci św. Brata Alberta i XIX Biesiadę Odpustową. O godz. 11.30 Msza św. pod przewodnictwem Ojca Stanisława Ulaczyka OFM Conv. z parafii św. Jakuba z Lęborka. Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania.
- Minionej niedzieli na kolektę budowlaną zebraliśmy 2657zł. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać!
- Organizujemy pielgrzymkę na Górę Chełmską w Koszalinie do sanktuarium Bożej Matki Trzykroć Przedziwnej. Wyjazd 04.07.godz. 9.00 Koszt 60zł.
- Bardzo serdeczne podziękowania składam na ręce Pani Reginy Szczupaczyńskiej i Pań jej pomagających oraz Panu Tadeuszowi za przygotowane dzieci i wykonanie przedstawienia „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”z okazji dnia Matki i Ojca. Wszystkim serdeczne Bóg zapłać!
- W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na remont WSD w Pelplinie. Za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać!
- Eryk Sawicki par. Koło i Agnieszka Labudda par. Mosty zap.II.
Sławomir Gul i Paulina Górczyńska par. N.M.P. Lębork zap.I.
- W środę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Zapraszamy!
Życzymy Wam wszystkim obfitych łask Bożych
za przyczyną św. Brata Alberta.
Szczęść Boże!
